Parafia pw. św. Franciszka Serafickiego

miejscowość: Poznań

Parafia pw. św. Franciszka Serafickiego

Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w tygodniu po Mszy św. o godz. 8:00, a wieczorem o godz. 17:30. W niedziele o godz. 17:30. Bardzo gorąco zachęcamy do wspólnej modlitwy.

We wtorek o godz. 8:00 – Msza św. zbiorowa ku czci św. Antoniego, a w piątek o godz. 18:00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.

W najbliższy piątek o godz. 17:00 katecheza w salce przy furcie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a w niedzielę o godz. 1100 spotkanie na Mszy św. z poświęceniem różańców.

W najbliższy czwartek 16-go  bm. Franciszkański Ruch Ekologiczny wznawia po przerwie wakacyjnej swoje spotkanie w salce pod kościołem o godz. 17:15. Prelekcję na temat: „Ochrona przyrody na przykładzie Ojcowskiego Parku Narodowego” wygłosi pani mgr Małgorzata Kapelańska”. Serdecznie zapraszamy.

Młodzież przygotowująca się do bierzmowania, swoje spotkanie będzie miała w czwartek 16 października o godz. 19:00 w salce przy furcie klasztornej.

W przyszłą niedzielę Niedziela Misyjna. W tym dniu składka przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.